Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Citizen] Xemul
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Xemul
Я ознакомился с Конституцией Республики и обязуюсь руководствоваться ею во всех своих действиях.

Ботов каких то имею,но не помню каких.

История персонажа находится в Республиканской библиотеке.

Stark
Не знаю тебе особисто, але пам'ятаю лише з Республіканською припискою і чув лише позитивне про тебе. Голокрон гарний _a1.gif
Я за!
Khadgar
За. Як в тебе з активністю?
Saizyn
Привіт!
Чому хочеш стати республіканцем? Я так зрозумів раніше ти був ним, чому тебе вигнали з клану?
Rikimaru
Рад видеть таких людей в составе. ЗА
Но все таки интересно :
- Что заставило вернуться, ностальгия или какие то планы?)
- Чем планируешь заняться?
Goodly
Вітаю тебе, кандидате!
То ти надовго повернувся і куди підеш після того, як отримаєш громандянство?
Nikooz
Привет. Чего так поленился оформить первый пост?
Wergon
Проти, причина: людина просто неактивна.
Asitaka
Против.
Lotr
Проти.
Just Man
Проти.
Rikimaru
что такое уаг?
За
За
За
За
За
Против, пассив половинкой, не умеешь проигрывать, очень неприятно играть с тобой
Против
Против
Против
Против
Меняю на против
Против
Не принят

Чудеса стадного мышления :3



Ставтесь до заявок на вступ серйозно. Не голосуйте за стадним принципом. Прислухайтесь до власної думки. Але і не ігноруйте слова товаришів. Підходьте виважено і розсудливо.
Бо в нас як буває. От подає хтось заявку. Один починає: «Ти негідник! Я проти!». Решта продовжують: «Так. Ти негідник, проти, проти!». Відмовлено. Через два тижні нова заявка. Один починає: «Ти негідник! Я проти». Другий каже: «Хм. Це твоя друга заявка. Ти наполегливий. Я дам тобі другий шанс. Я ЗА!». Але і тут відмовлено. Минає ще 2 тижні. Дається нова заявка. Зворушливо, правда ж? І розчулені небаченою наполегливістю кандидата, джедаї голосують ЗА, забуваючи, що він дійсно таки негідник. Але навіть якби і голосували проти, то це було б не тому що кандидат цього заслуговує, а тому що хтось з авторитетних джедаїв вже встиг перед цим висловитись проти. Це класична схема. Вже багато разів застосовувалася.
Формування колективу починається саме у заявках, і наскільки цей колектив буде дружнім, залежить від вас.


ССЫЛКА
Nikooz
Против.. нет активности
Xemul
Khadgar:
Активность буду подымать, но работы много перед новым годом. После буду активизироваться.
Kostianchik:
Я раньше был в Республике долгий период. Последний раз меня не выгнали, а исключили за неактивность.
Rikimaru:
Говорю сразу, заниматься пока ничем не буду, так как времени нету. А вообще в ОД хочу с Империей повоевать.
Goodly:
Много людей знает что я не бегаю по кланам. За все время я был в 3 кланах (Реп,МАН,Легион).
Nikooz:
С PS 4 писал, а там жутко не удобно.
Wergon:
Так и знал что ты против проголосуешь)))) Вражина!!! handshake.gif
Goodly
Я й не казав те, що ти бігаєш по кланам, але знаю, що ти любиш уходити в неактив без попередження і змушувати чекати всіх на тебе. Це хіба серйозний підхід до заявки в Республіку просто подати і кудись піти?
Чи може я не правий? Тоді доведи це мені, що ти готовий бути відповідальним, бо нам не потрібні безвідповідальні люди.
Saizyn
Xemul, сподіваюсь будеш активним _a1.gif
І кв: Зроби коротке порівняння таких кланів - Республіка, Імперія, Анфор, БС, СГ та The Lols і обери найкращого учасника з кожного.
Час в тебе є, але прошу не затягувати.
Teddy
За
Wergon
i
Сповіщення:
Прохання усіх хто ще хоче проголосувати відписатись до 23:00
Xemul
Kostianchik:
Сравнение по каким параметрам? (Сила, дипломатия, численность, уровень, характер, идеология и т.д.)
Saizyn
Xemul, спільну характеристику кожного параметру.
Elroy
Не вижу причин голосовать Против. Помню, много всякого прошли. Активность можно наверстать, ну если нужно проголосовать, то я ЗА
Wergon

i
Сповіщення:
Поки що тобі відмовлено.
    З якихось причин ти не отримав достатньо позитивних відгуків для отримання Громадянства. Однак двері Республіки досі відкриті для всіх жителів Нашої Галактики котрі поділяють політику нашого клану і готові дотримуватись наших законів. Можливо ти зробиш правильні висновки і наступна твоя спроба буде вдалішою.
    Нехай буде з тобою Сила!

.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.