Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Jedi Order] Shardian
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Shardian

Я ознайомився з Конституцією Республіки та Кодексом Ордену Джедаїв

Боти
-Akassil (не пам'ятаю паролю, причина створення цього акаунту)
-Dark Shadow (не пам'ятаю паролю, причина створення акаунту Akassil)

Клани
-Перебував у клані Black Sun доволі довгий період з перервами. Там познайомився з цікавими людьми, набув декількох друзів. Пішов тому що активна фаза клану завершилась, а мені було лінь намагатись щось організовувати. Тільки позитивні емоції від клану та від колективу.

Про себе
-Звусь Тарасом, 17 років, вчусь. Захоплююсь гєтарой та моделюванням корабликів. Фанат бронірованих боєвих машин. Проповідую в чотирьох стінах ніцшеанство, а також вірю в реінкарнацію.

В орден іду з ціллю ближче познайомитись з цінностями джедаїв та стати одним з вас. Щиро захоплююсь деякими джедаями, зокрема Лотром та Гайдамакою

Рольова моя загублена в безмежних архівах Корусанту, тому на її пошуки і відновлення знадобиться час.
Persey
(Shardian @ 29.10.2014, 23:38) *

Не буду поки що повератись в бс, хочу спробувати себе в якихось інших ролях. Не ображайтеся - я обов'язково прийду до вас) БС був моїм першим кланом і я чудово влився в наш няшний колектив, але для повноти відчуттів хочу побути ще кимось
BS 4ever!


Исходя из твоих слов можно сделать вывод что Орден для тебя как некий мимолетный этап на проекте

Как это понимать :


" але для повноти відчуттів хочу побути ще кимось"

то есть тебе не важно куда попасть,главное полученный опыт и ты нашел жертву нас))))
Shardian
Звісно я не планую залишатись в Ордені навічно, але планую пробути тут доволі довгий період часу, адже завжди цікавився культурою джедаїв.

Мені важливо знайти себе, і зараз я вважаю що впишусь в колектив Ордену.
Gothmog
Приветствую, Shardian.

В орден іду з ціллю ближче познайомитись з цінностями джедаїв


Можешь начать прямо сейчас.

Опиши ценности джедаев в твоём понимании, какими качествами они должны обладать, какие цели перед собой ставить.

Shardian
В моєму розумміні, джедай має наступні пріорітети:

-Життя
З фільму ми дізнаємося і переконуємося що джедай цінує живі форми у будь якому проявленні, а вбиває лише при крайній необхідності на загрозі власному життю.
-Волевиявлення
Джедай захищає демократичні цінності та право вибору інших істот.
-Сила
Джедай цінує свою гармонію з Силою та постійно її дотримується

Наївні вважають що джедай бездушна машина для вбивства і немає емоцій, але джедай всього лише не дозволяє взяти емоціям верх над самоконтролем та спокієм.
Persey
(Shardian @ 30.10.2014, 15:11) *

Звісно я не планую залишатись в Ордені навічно, але планую пробути тут доволі довгий період часу, адже завжди цікавився культурою джедаїв.

Мені важливо знайти себе, і зараз я вважаю що впишусь в колектив Ордену.


Многие смотрят на ситуацию в целом,но надо обращать внимания и на мелочи ибо они строят истинное лицо ситуации

Ты не удосужился сделать минимальное это просто поменять аву перед подачи заявки,пускай это мелочь но именно она и демонстрирует твое стремления ИМХО
Shardian
Я очікував питання про аватарку. Я здавна захоплююсь конструкцією броні ситхів та обожнюю образ учня Вейдера, хоч і не поділяю їх поглядів.
Constantine
Мне не нравится заявка, я против )
Shardian
Я можу якось вплинути на твій голос?
Constantine
Ты уже это сделал)) Лучше влияй на голоса остальных джедаев))
Persey
Имеет ли место "Уважения" быть в жизни Джедая?

обоснуй свой ответ
Shardian
Я вважаю що повага має бути на всіх прошарках суспільства, і джедаї - не виключення. Джедаїв має мати повагу до інших членів ордену, не важливо вище чи нижче вони рангом. Як я вже писав - джедай також має повагу до чужого волевиявлення.
Asitaka
Против
Persey
(Shardian @ 30.10.2014, 18:44) *

Я вважаю що повага має бути на всіх прошарках суспільства, і джедаї - не виключення. Джедаїв має мати повагу до інших членів ордену, не важливо вище чи нижче вони рангом. Як я вже писав - джедай також має повагу до чужого волевиявлення.


Так получается какой-то парадокс,ты говоришь об уважении но не проявляешь его к нам,ты вступил на порог Ордена с лицом врага и при этом говоришь что восхищаешься еще им))) я дал тебе намек но ты не воспользовался,хотя была возможность)))

Вот как раз пример того что детали показывают истинное лицо ситуации, исходя из твоих слов можно прийти к выводу что Орден для тебя как мимолетный этап в твоей жизни на проекте,то есть нас бы мог заменить любой другой клан

Пока наблюдаю за твоими ответами Я говорю вам НИТ
Shardian
Ну, нит так нит
Здається, все
Закривайте
Lotr
Як усе швидко )
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.