Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Jedi Order] Reazer
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Arios
Я ознакомился с Конституцией Республики та Кодексом Ордена джедаев


1.Нема ботів
2.Республіка - мій перший клан

-Голокрон пошкоджено, багато інформації відсюутньо
Народження та інформація про батьків

Я народився на планеті "Корусант", мого батька звали Бріз, а маму Кандерія. Батько був секретним агентом Республіки, а мама працювала у Сенаті.
-Голокрон пошкоджений, інформація відсутня...

Смерть батька та перший наставник

Після того як нам з моєю мамою повідомили що батько загинув на Коррібані від рук ситіх, я був у розплачі...
Цілих 3 роки я був розгнічений та прагнув помсти за батька. Я був готовий на все що б знайти того ситха та убити його, поки не появився мій перший наставник Alvio . Завдяки ньому я нарешті відчув душевний спокій. Мій наставник багато розказував про джедаїв, які у них інтереси, закони і т.д. Після 7 довхих років перебування з Alvio в основному я був готовий вилетіти до Храму Джедаїв та там навчатись.

-І ось я так опинився тут.


Реальна інформація:
Ім'я: Віталік
Вік: 15 років
Місто: Лвів.
Zyakiv
Здравствуй, Reazer.
Мой первый квест такой: восстанови информацию на своем голокроне. Говорят, что в библиотеке Корусанта можно найти почти все...
Также расскажи мне про твоего друга. Интересно, это не он, случайно?
Arios
(Beatles @ 10.5.2014, 22:42) *

Здравствуй, Reazer.
Мой первый квест такой: восстанови информацию на своем голокроне. Говорят, что в библиотеке Корусанта можно найти почти все...
Также расскажи мне про твоего друга. Интересно, это не он, случайно?


Привіт, Beatles
Я відновив інформацію у свому голокроні, але нажаль не всю.
-Відкриваю інформацію

Після того як нам з моєю мамою повідомили що батько загинув на Коррібані від рук ситіх, я був у розплачі...
Цілих 3 роки я був розгнічений та прагнув помсти за батька. Я був готовий на все що б знайти того ситха та убити його, поки не появився мій перший наставник Alvio Зустрів я його на Набу(нам там з мамою видали притулок). Після того як йому розповіли що сталося з моїм батьком, він вирішив узяти мене в учні. Він навчав мене мітко стриляти, розказував легенди про Джедаїв, про війну між Руспубікою та Імперією і т.д. Після 7 довгих ніби то уже був готовий летіти назад на рідний "Корусант" у Храм Джедаїв що б там навчатись (на той момент мені було 20 років). Але все не склалося як хотілось, за тиждень до мого відліту на "Набу" напала Імперія.

Перший бій



Імперія почала бідходити все ближче і ближче до нашого міста. Була велика паніка. Через цю паніку я ніяк не міг найти свою маму та взнати що з нею є. І після цього я виріш захищати це місто. Тому я пішов на склад зброї та там я удів броню та узяв зброю. Але коли я виходив із складу я замтів у куточку світовий меч та запису. Звісно я був дуже здивований хто лишає світові мечі у куточку,але вирішив підійти та узяти це. Коли я підняв світовий меч та відкрив записку.Я... *кхм* Я прочитав слідуючі слова. "Вибач, Reazer, я зрадив ідеали Республіки, я іду до Імперії. Можеш мене уже не зупиняти, це мій шлях". Я був у великому шоці. Мені не вірилось що такий наставник зміг піти на Темний бік сили, але це так. Хоч я і незнав як користуватись цим світовим мечем, я всеоднак вирішив іти і боротися за "Набу".
Це була туже тяшка битва, я чув крики, стогни, але ішов у перед. Перед нами був великий AT-AT. Якщо б мини знищили якось його, то б ми точно перемогли у цій битві. У нас небуло ніякого плану як це зробити, але мій друг(його звали "Файс"
замітив на мому поясі світовий меч, та сказав. "Слухай у мене є план! Проберися правою сторною та ззаді AT-AT залізь на нього, пізніше пробирися до "Серця" цією штуки, а там дальше її розріш світовим мечем". Мені сбодобався цей план та я ж зразу так і зробив. Коли я пробрався до центра, я знав, кінець цією битви зависить від мене. Так я дістав свій світовий меч та розрізав це "Серце". Зразу стався взрив. Я після цього взриву нічого не пам'ятаю окрім якогось дивного ведіння. У ведінні я говорив з привидом Джедая. Який сказав мені покинути це усе пекло та вилитіти до Храму Джедаїв негайно. Після цього я уже прокинувся на кораблі, який прямував на "Корусант". Я не міг рухатись(був сильно поранений після взриву), біля мене стояв медецинський дройд. Дальше я втратив свідомість. Прокинувся я уже на "Корусанті", мені уже було набагато краще, я міг ходити.Я підійшов до таксіста та попросив його що б він мене доставив до Храму Джедаїв. А тут я зустрів уже Джедая "Beatles" який попросив мене полагодити свій Голокрон, який я полагодив, та показую йому це.
Zyakiv
Осмотрев голокрон, я понял что он был в плохом состоянии. Ведь, не смотря на старания Reazer а, информации было довольно мало и присутствовали ошибки. _a2.gif

Хоть информации было мало, что мешало мне понять кто такое этот Reazer, я заметил, что после битвы про мать нечего не было сказано...

-Reazer, а что случилось с твоей матерью? Чувствовал ли ты во время битвы страх из-за нее?
Arios
(Beatles @ 11.5.2014, 18:28) *

Осмотрев голокрон, я понял что он был в плохом состоянии. Ведь, не смотря на старания Reazer а, информации было довольно мало и присутствовали ошибки. _a2.gif

Хоть информации было мало, что мешало мне понять кто такое этот Reazer, я заметил, что после битвы про мать нечего не было сказано...

-Reazer, а что случилось с твоей матерью? Чувствовал ли ты во время битвы страх из-за нее?

-Моя мама також загинула від рук ситхів під час битви.
Під час битви у мене був великий страх за мати, за всіх, але вздовж 15 хв на битві я вгамував свої емоці, Beatles'e.44

i
Сповіщення:
Не зловживай оверкотінгом коли в ньому немає потреби. Правило форуму 4. b. (с) Lotr
Zyakiv
В каждом есть капля темной стороны силы... Не исключение и ты,Reazer.
Что было с твоими эмоциями после битвы, после потери? Как ты смог выдержать такое,не поддавшись темной стороне? Почему не решил разыскать сита и наказать его? Уверен ли ты в том, что навсегда оставил переживания о матери? Ведь даже джедаи, иногда, не выдерживают утрату близких.
Arios
(Beatles @ 11.5.2014, 20:06) *

В каждом есть капля темной стороны силы... Не исключение и ты,Reazer.
Что было с твоими эмоциями после битвы, после потери? Как ты смог выдержать такое,не поддавшись темной стороне? Почему не решил разыскать сита и наказать его? Уверен ли ты в том, что навсегда оставил переживания о матери? Ведь даже джедаи, иногда, не выдерживают утрату близких.

- Я повторюсь. Мій наставник - Alvio. Він мене 7 довхиг років учив контролювати свої емоції. Звісно після битви у мене було велике бажання помститися, але це не шлях Світлої Сторни, якого мене навчали. Я не впевнений що сможу залишити переживання про мати, тому я і прибув сюда, що б один із магістрів допоміг мені удосконалити себе та залишити спогади, переживання про мати.
Zyakiv
Прочитай 5й пост, будь внимательней.
Сповіщення:
Не зловживай оверкотінгом коли в ньому немає потреби. Правило форуму 4. b. (с) Lotr

Что-то не складывается: твой наставник семь долгих лет обучал тебя светлой стороне, а потом внезапно оставил тебе записку про то, что он уходит в Империю? Мне кажется, что после такого сложно поверить в истинность того чего он тебя обучал. Либо ты что-то скрываешь, либо твой наставник рассказывал тебе сказки на ночь о великих джедаях...
И еще: ответы развернутее пиши. То как ты отвечаешь - это ты сам, это твой характер. Ты своими мыслями должен подцепить, понимаешь?) пока что я не вижу среди твоих сообщений слов похожих на слова джедая, на слова того, кто познал равновесие и спокойствие, того кто обязался стоять на защите всего живого.
Arios
Я прошу закрить свою заявку.
Lotr
Закрито.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.