Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Jedi Order] Tazz-Malak
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Tazz-Malak
Я ознакомился с Конституцией Республики та Кодексом Ордена джедаев.
Ботів нема.
Республіка мій перший клан.
Рольова історія:
Мене звуть Tazz-Malak і я почну свою історію з розповіді про моїх батьків, які служили Республіці, виконувавши завдання по виявленню Імперських військ. Під час виконання завдання їх корабель був підбитий, після чого вони були змушені зробити аварійну посадку на планету(Татуїн).Їм було тяжко виживати на планеті, яка була віддалена від цивілізації, і не зважаючи на нестачу їжі вони зуміли адаптуватися. Невдовзі народився я. Після того як на нас напали пісчані люди, мої батьки загинули і мені довилось виживати в суворих умовах самому. До того часу як один Майстер джедай нашов мене на планеті Татуїн. Мені вдалось приєднатися до Майстра . Виявив нас Імперський дослідник-дроїд, який розкривав їх позиції Лорду Ревану. Реван почав негайне вторгнення, після чого майже всі бунтівники загинули, мені вдалось втікти з Майстром на його кораблі,майстер мене відвіз мене на Коруант.Тут я почав своє нове життя,після того як я прибув на Корусант я небачив більше Майстра джедая.Як мені віполнолося 15 я захотів статі джедаем...




-Ім'я:Ігор
-Вік:19 років
-Місто Київ
Lotr
Пропустили заявку, недобре вийшло. Tazz-Malak, ти ще активний?
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.