Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Antarian Rangers] Vilat
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Sneyking
Я ознайомився з Конституцією Республіки і Законами Антарських Рейнджерів і готовий їх дотримуватися


- Боти: Timer . Sta. Just Boy .Yeap. Envision. (і ще 100 ботів яких я навіть нік не памятаю)
- Клани: IL.SW.SG.BS..
- Имя : Максим
- Вік : 14.
- Місто : України . Тернопільська Область , місто Бережанни.
- Клас : 8.
Рольова Історія.



Я Vilat народився , і жив на планеті Бісс.З раннього дитинства, я був закритим у собі хлопцем , часто батько хотів навчити мене володіти сабером , так як він був перевізчиком саберів .
Раннє дитинство коли я був ще малим хлопцем надімною знущалися мені було дуже обідно . Але у мене був друг його звалии Darvin .
Ми з ним були як брати , я ціную дружбу . Коли ми почали ставати дорослішими він почав робити якісь дуже безглузді вчинки ,почав принижувати інши , хоча він ніколи не був таким . На нашу планету почали нападати різні невідомі грабіжники .
Я хотів захистити свою сімю так як мій батько був дуже хворий пізніше помер , мама у мене була простою домогосподаркою . Коли невідоми знову почали нападати на нашу планету моя мама також померла , мені було дуже тяжко .І тут копаючись в різних документах я знахожу візитку свого дядька QVENTANA , знайшов його . Ми дуже довго розмовляли про те і се . Я йому розказав , що хочу знайти друзів в якомусь з кланів , він мені сказав що найкращі і найдобріші люди знаходяться в клані Республіка. Я довго думав над своїм рішенням і вирішив піти в отряд Антарських Рейнджерів ось я тут чекаю вашого вердикту.
п.с: рольові пишу дуже погано якщо що можу переробити)
Дякую за увагу.
Taviscaron
Ты же закрыл предыдущую заявку, почему решил вернуться?
Sneyking
Я не хотів бути в колективі з Вардом , а так як він зрадив Республіку , я хочу зайняти рядки Ренджерів.
Mka
Как я вижу, ты обходчик. От тебя один вред и не какой пользы. Поправь если я ошибаюсь.
А так же вопрос, чем ты будешь полезен Республике и Антарским Рейнджерам ?
Sneyking
О боже , мені бан зняли , це раз по друге - буду активним ( активність піднімати ) можу бути консулом ну , а так по змозі буду шукати роботу .
Mka
То что с тебя сняли бан, не снимает с тебя ответственности за твое поведение и детско-юношескую неадекватность.

Проанализирую мне свое заявление на вступление в АР, найди ошибки, и дай развернутый ответ, почему ты их допустил.

Taviscaron
Сможешь голокрон купить? Учавствовать в ОБ с 21 до 23?
Sneyking
2Tavi: Можу купити голокрон , об онлі до 22:00 з 19:00 .
2Mcafree : Пізніше напишу так як йду на треню.

В мене така сама історія і т.д як і в минулих , думаю це помилка , але я нічого кращого не міг придумати.
Taviscaron
Думаю он имел в виду грамматику и синтаксис) Уверен, ты слышал о них)

Чем ты занимаешься в свободное...да и несвободное время? Как обычно проходит твой день? Какие у тебя увлечения?

Вопрос нарисовался к тому, что ты довольно четко указал время, когда свободен.


И еще такое задание: зайти в гв, появиться на корусканте и зайти в корабль SkyNet.
Sneyking
2Tavi: Ну напишу тобі свій розпорядок) З школи я прихожу в 15:00 десь так , віддихаю до 16:00 і тоді роблю уроки до 19:00 або до 18:00 як коли задали . Ще я відвідую Театральний гурток , танці і просто гуляю з друзями , граю в DotA 2 .
Я зайшов на борт корабля SkyNet.
Mka
Ты хочешь сказать что ты полностью проанализировал свое заявление, нашел все свои ошибки, и дал развернутый ответ?
Sneyking
Так.
Mka
Попробуй еще раз.
Как говорил командор Taviscaron, второй шанс нужен всем.
Sneyking
2Mcafree: Я подивився все нормально , чесно більше не можу найти помилок....
Taviscaron
Фейспалм) Я бегло вчера осмотрев нашел 5) Если ты плохо по-украински пишешь - перепши по-русски заявку.
Mka
На грамматику и построение предложений, а так же украинский язык я не обращаю внимание. Тебе как не как 14 лет.

Если ты впритык не видишь свои ошибоки, я тебе их покажу. В правилах подачи заявления, есть такой пункт.

Мати активність A.JA та A.F. не менше 1.


Будь добр, ознакомимся с правилами еще раз, внимательно и терпеливо. Исправь то что им не соответствует.

И только после этого я продолжу с тобой диалог)

Sneyking
Квест , виконується.

Я активність піднесу , обіцяю.
Sneyking
Up , я граю на серверах активність не піднімаєтьься.
Taviscaron
И сколько ты играл?)
Sneyking
по 30 хв 2 дня)

Мені вопше ніяка стата не записується! Так що ..
Nazareth
Привет.
Зачем было столько ботов создавать?
Где активность?(Там в параллельной заявке молодой человек справился с этой проблемой за 24 часа)
Почему такой ник?Если бы была возможность быстренько и на халяву его поменять, то поменял бы?Если да, то на какой и почему?
Elroy
Против
Sneyking
toNazareth:Привіт , я був ще як так сказати наївним , дурним ну не знаю як це обяснити, обходив бани..
На рахунок активності я сижу на форумі граю , а активність не записується! Взагалі не міняється.
Нік сплагіатив відомого коментатора гри Dota 2 , просто в голову нічого не лізло , я взагалі дуже часто міняю ніки не можу оприділитись , можу пограти з ним 2 дні всьо надоїдає . Так як би я мав змогу поміняти за безплатно я б поміняв на ...навіть не знаю на який , я б зробив конкурс на кращий нік нейм , хто придумав би нікнейм який меня подобається дав би йому 600 СUAG .Nazareth може знаєш як боротись з тим що я міняю так нікнейми?)
toElroy : Дякую за голос , але можеш обгрунтувати свій голос , щоб я знав як виправитись?
Mka
Против.
Ты очень юн. Ребенку не место в Антарских Рейнджерах. Изучи Нашу Галактику чем она живет, чем дышит. Наберись опыта, определись со своими жизненными позициями.
Elroy
Хорошо, обосную.
Я голосую ПРОТИВ потому, что не хочу голосовать ЗА.
Taviscaron

i
Сповіщення:
Поки що тобі відмовлено.
    З якихось причин ти не отримав достатньо позитивних відгуків для отримання Громадянства. Однак двері Республіки досі відкриті для всіх жителів Нашої Галактики котрі поділяють політику нашого клану і готові дотримуватись наших законів. Можливо ти зробиш правильні висновки і наступна твоя спроба буде вдалішою.
    Нехай буде з тобою Сила!

.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.