Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Antarian Rangers] Vilat
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Sneyking
Я ознайомився з Конституцією Республіки і Законами Антарських Рейнджерів і готовий їх дотримуватися


- Боти: Timer . Sta. Just Boy .Yeap. Envision. (і ще 100 ботів яких я навіть нік не памятаю)
- Клани: IL.SW.SG.BS..
- Имя : Максим
- Вік : 14.
- Місто : України . Тернопільська Область , місто Бережанни.
- Клас : 8.
Рольова Історія.


Я Vilat народився , і жив на планеті Бісс.З раннього дитинства, я був закритим у собі хлопцем , часто батько хотів навчити мене володіти сабером , так як він був перевізчиком саберів .
Раннє дитинство коли я був ще малим хлопцем надімною знущалися мені було дуже обідно . Але у мене був друг його звалии Darvin .
Ми з ним були як брати , я ціную дружбу . Коли ми почали ставати дорослішими він почав робити якісь дуже безглузді вчинки ,почав принижувати інши , хоча він ніколи не був таким . На нашу планету почали нападати різні невідомі грабіжники .
Я хотів захистити свою сімю так як мій батько був дуже хворий пізніше помер , мама у мене була простою домогосподаркою . Коли невідоми знову почали нападати на нашу планету моя мама також померла , мені було дуже тяжко .І тут копаючись в різних документах я знахожу візитку свого дядька QVENTANA , знайшов його . Ми дуже довго розмовляли про те і се . Я йому розказав , що хочу знайти друзів в якомусь з кланів , він мені сказав що найкращі і найдобріші люди знаходяться в клані Республіка. Я довго думав над своїм рішенням і вирішив піти в отряд Антарських Рейнджерів ось я тут чекаю вашого вердикту.
п.с: рольові пишу дуже погано якщо що можу переробити)
Дякую за увагу.
Moon Light
Приветствую, как ты думаешь, почему не смог получить гражданство Республики и какие ошибки ты допустил в прошлой заявке?
TOUR
Что изменилось с прошлой заявки? Только конкретика, вода мне не нужна.
Sneyking
to Moon : Здраствуй, Я не старался вот и вся причина.
to Ward : Я еще больше захотел в Реп , я буду старатся , чтобы поступить если я 2 раз не поступлю я буду подавать заявки еще и еще .
Amfitamin
Уже пройшло два тижні? closedeyes.gif

Ти сказав що твій батько перевозив сабери, як він збирався тебе навчити? Чи він і силою також володів?

i
Сповіщення:
Минуло 7 днів, цього достатньо згідно правил подачі заявок на вступ до Антарських Рейнджерів. Представники Ордену Джедаїв тут відписуватись не можуть, перечитай правила розділу.
Sneyking
to Amfitamin : Так перевозив , він володів силою.
TOUR
(Vilat @ 5.2.2014, 17:24) *

to Ward : Я еще больше захотел в Реп , я буду старатся , чтобы поступить если я 2 раз не поступлю я буду подавать заявки еще и еще .

Этого не достаточно, очередная показуха. Было. Проходили. Против.
Sneyking
Дякую за голос , знаю чому ти голосуєш Проти , ти хочеш бачити мене в клані тільки для того щоб познущатись , а в Реп такого не зробиш бо не хочеш щоб про тебе думал з поганої сторони.
Moon Light
Выполни мой квэст с убийствами из Дизраптора.
TOUR
(Vilat @ 5.2.2014, 21:23) *

Дякую за голос , знаю чому ти голосуєш Проти , ти хочеш бачити мене в клані тільки для того щоб познущатись , а в Реп такого не зробиш бо не хочеш щоб про тебе думал з поганої сторони.

Нет, ты не прав, я не хочу видеть тебя в клане вовсе.
Sneyking
Закривайте заявку, йду з портала.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.