Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Antarian Rangers] Vilat
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
1, 2
Sneyking
Я ознайомився з Конституцією Республіки і Законами Антарських Рейнджерів і готовий їх дотримуватися

- Боти: Timer . Sta. Just Boy .Yeap. Envision. (і ще 100 ботів яких я навіть нік не памятаю)
- Клани: IL.SW.SG.BS..
- Имя : Максим
- Вік : 14.
- Місто : України . Тернопільська Область , місто Бережанни.
- Клас : 8.

Рольова Історія.

Я Vilat народився , і жив на планеті Бісс.З раннього дитинства, я був закритим у собі хлопцем , часто батько хотів навчити мене володіти сабером , так як він був перевізчиком саберів .
Раннє дитинство коли я був ще малим хлопцем надімною знущалися мені було дуже обідно . Але у мене був друг його звалии Darvin .
Ми з ним були як брати , я ціную дружбу . Коли ми почали ставати дорослішими він почав робити якісь дуже безглузді вчинки ,почав принижувати інши , хоча він ніколи не був таким . На нашу планету почали нападати різні невідомі грабіжники .
Я хотів захистити свою сімю так як мій батько був дуже хворий пізніше помер , мама у мене була простою домогосподаркою . Коли невідоми знову почали нападати на нашу планету моя мама також померла , мені було дуже тяжко .І тут копаючись в різних документах я знахожу візитку свого дядька QVENTANA , знайшов його . Ми дуже довго розмовляли про те і се . Я йому розказав , що хочу знайти друзів в якомусь з кланів , він мені сказав що найкращі і найдобріші люди знаходяться в клані Республіка. Я довго думав над своїм рішенням і вирішив піти в отряд Антарських Рейнджерів ось я тут чекаю вашого вердикту.

п.с: рольові пишу дуже погано якщо що можу переробити)
Дякую за увагу.
Moon Light
Привет,
1. Зачем ты создавал так много ботов?
2. Чего хочешь добиться в АР?
3. 10-0 любой дуэльный, не считая тебя должно быть 2 человека с разных кланов.
TOUR
Ув. Республиканцы, а СБР не работает? Меня одного смущает что у игрока более 5 аккаунтов перманентно забанены? Против естественно.

11.04.2013 22:43 перманентне покарання Ijaat(Timer, Sta, Just Boy, Yeap) Правило 1.1,1.3+(Постійні обходи) Ward
10.06.2012 20:32 перманентне покарання Timer Правило 1.4+ (Постійні обходи) Morris
09.06.2012 11:12 перманентне покарання Yeap (Sulte (Timer, Sta, just boy) Правило 1.1, 1.3+ Suplemor
28.05.2012 19:18 перманентне покарання Sulte (Timer, Sta, just boy, Yeap) Правило 1.1, 1.3+ Safrin
28.05.2012 16:36 перманентне покарання Sulte (Timer, Sta, just boy, Yeap) Правило 1.1, 1.3+ Bellifart
28.05.2012 16:26 -- покарання знято -- Sulte (Timer, Sta, just boy, Yeap) Правило 1.1, 1.3+ Bellifart
14.03.2012 15:29 перманентне покарання Envision (Timer, Just Boy, Sta) Правило 1.1+ Bellifart
12.03.2012 13:31 перманентне покарання Timer Нарушение правила 1.1+ Rodni
19.02.2012 22:32 перманентне покарання Timer Правило 1.1+ Safrin
23.01.2012 19:27 перманентне покарання Timer (Just Boy) Правило 1.1+ Bellifart
22.01.2012 21:56 перманентне покарання Timer (Just Boy) Правило 1.1+ Bellifart
Moon Light
Вард, у него больше нет проблем с банами.
Sneyking
to Moon Light:
1.Робив їх для того , щоб обходити бани, і ніки не подобались .
2.Хочу стати сержантом.
3. Постараюсь , сер.

to Ward : Мене за ці бани вже банити не будуть.
TOUR
Объясни мне пожалуйста, зачем ты мне, мягко говоря, лизал? Если не помнишь, это было в FA. Просто интересует вопрос. И скажи, будет ли это в АР?
Sneyking
Боявся, що ти скажеш що я Таймер і мене забанять. Такого в АР не буде.


to Moon: Максимум , я постараюсь ще більше.
Despair
Знаю кандидата, более чем достаточно. Против.
Типичный клан-раннер.
TOUR
Что скажешь про своё нытье на Элеганте?
Sneyking
to Kisame : Я порозумнішав , такий як я був колись ( Timer ) я вже ніколи не буду.

to Ward : Так було таке, більше такого не буде обіцяю.
END
Против, негативное отношение к будущему со клану.
Sneyking
to Citroen : Так? Не я тебе в чаті бив , я хотів з тобою подружитись , але ти не хочеш .
п.с: я почав налажувати відносити коли сказав , якщо я поступлю , а ти подаш заявку я буду голосувати ЗА.
END
Я сказал свое решение, и менять не собираюсь.
Sneyking
Дякую. За голос.
TOUR
Доверия 0, и нет желания исправлять данное положение. Против.
Sneyking
Дайте мені шанс , я покажу , що я гіден бути в АР.
TOUR
(Vilat @ 8.1.2014, 19:16) *

Дайте мені шанс , я покажу , що я гіден бути в АР.

Опять нытьё. Словами ты ничего не изменишь, а вот делами можно.
Moon Light
Думаю парню можно дать шанс. Расскажи мне про АР, кто они такие и чем занимаются). Конечно хотел бы услышать все своими словами..
Sneyking
Антарські Ренджери отряд Республіки , які захищають саму Республіку і Орден Джедаїв.
Moon Light
Расскажи подробней, мне не нравится что у тебя короткие ответы).
Sneyking
АР об'єднує в собі розвідників, солдат, радників , агентів та простих жителів які захищають Республіку.Структура АР дуже проста Командор- головний ( лідер), Сержант - лідер одного із спіцроздірлів АР. Ренджер - просто громадянини. Більше нічого не знаю, і не знайшов .Це мале угрупування , воно не має на увазі зібрати 100 людей , менше людей більша ефективність. Якщо щось пообіцяв - виконуй. АР поділяєтья на 3 спецпідрозділи : Академія Антарських Сил ( Підготовчий спецпідрозділ) Револьт : Підрозділ який приділяє увагу тактичним діям на Sieg. Загін Швидкого Реагування : це так сказати швидка допомога.
Moon Light
Тыц

Ну ладно, тогда расскажи мне чем будешь заниматься если поступишь в АР?
Sneyking
"Посилання, по якому Ви потрапили на цю сторінку є битим або видаленим."
Як поступлю буду наладжувати стосунки з тими соклановцями якими ми не в дуже тісних відносинах. Дальше буду виконувати всі накази командора, підтримувати активність , на серверах , буду давати свої ідеї для розвитку клану.
Moon Light
Аааа,виноват. А что бы ты хотел добавить? чего нехватает нам?)
Sneyking
Зараз , думаю треба бути більш активнішими , кинути комусь війну(імхо), а так більше нічого сказати не можу так як я не знаю , що відбувається в середині в клані.
TOUR
Кинуть кому-то войну? Это Республика, не Империя.
Sneyking
Ну я трішки переборщив _a1.gif
TOUR
"Посилання сумнівного змісту"

Что скажешь?

!
Попередження:
Скажу порушення правила 1.с, 1.е, +10% та 6 днів р/о.
Sneyking
Ну , це когось думка , я її цілком поважаю , якщо людина вважає , що я дніще , це його особиста думка, але я думаю цей сайт нічого не вирішує.
END
Тебе империя больше подойдет, если считать по твоему стиле игры. Если свитч в порядке вещей против будущего со клана, иди в империю. + Ты мал еще для республики.
Sneyking
Світч , це підло? В кодексі вказано що можна грати як хочеш , тільки будь людиною , я світч юзаю в рідких випадках, я постараюсь не юзати світч.
Moon Light
Как там дела с моим квэстом?
Напиши описание для 5-6 республиканцев которых сам захочешь. Стиль,слабые стороны,характер в игре, и твоя оценка так сказать(твое отношение) _a1.gif.
Sneyking
Твій кв , все пічально , зараз дуже мала активність( я вже кидав скірни ,що зміг)
п.с : взяв 5 активних людей))))

Taviscaron - Його стиль зрозуміти дуже тяжко, чи він пасивить , чи він не пасивить, мені здається його легко пробити нижнім шинком з перекрутом ( стафф), характер в грі - він дуже спокійний ( і це не дивно) грає він стафом 9/10, моє відношення до нього позитивне)

Citroen - його стиль простий , як тільки я десь роблю помилку він нападає,чесно кажучи у нього немає слабих сторін,характер в грі , деколи емоційний , деколи спокійний,грає сінглом 8/10,Ми з ним мали малий конфлікт, але думає ми подружимось)

Nikooz - я його бачив раз на сервері, грає він пасивно я б сказав дуже),він дуже спокійний в грі( це і не дивно) ,сінглом грає 5/10, Дуже допоміг мені за це йому велике дякую, і я до нього ставлюсь дуже добре.

Lotr - останній раз коли я його бачив , він грав сінглом , він не пасивить, він епічний) тоиі він розважливий в грі , грає сінглом на 6/10, ставлюсь до Лотра з повагою.

Moon Light - Ти граєш якось і не пасивно і не активно , тебе легко зловити коли ти робиш боковий , боковий , косий. Ти спокійний в грі урівноважений, граєш сінглом 6/10, ми дуже гарно спілкуємось.ставлюсь дуже добре.

Asitaka - Грає стафом просто шинк, дуже легко пробити знизу. Деколи емоційний в грі , але переважно , спокійний . граєш стафом 5/10. Дуже добре до тебе відношусь )
п.с: Це моя ОСОБИСТА думка про цих гравців .
Moon Light
Немного не корректные оценки, я бы поставил Ситроену 7 а Лотру 8. Впрочем ладно, еще один твой квэст:

Убить 5 человек с любых кланов (кроме Республики естественно) и принести мне голограммы убийств, желательно с одного выстрела. Удачи!
Despair
Ладно, что-то я погаречился)
Я тебя очень хорошо помню, даже очень. Но дам шанс.
И так во что ты любишь поиграть в свободное время?
Расскажи свою историю примерно с 2011 года на портале.
P.s. Пиши текст на русском, а то украинский язык я плохо понимаю.
Sneyking
to Kisame
П.с:русский очень плохо знаю.
Спасибо большое , за шанс .
Играю в свободное время в :
Ace of Spades(лицуха)
Counter-Strike (найбольше)
GS:CZ
CS:CZD
CS:GO
CS:S
Dota 2 ( найбольше)
Left 4 Dead 2
PayDay
Portal 2
Terraria
Slender.
JA +

Если ты позволиш , начну с 2010 года ,Я пришел на портал под ником Merr (конец лета), поиграл немного, и забил в в 2011 году вспомнли про джа , и начала активно играть , нечайно обошел бан на холи , мены забанили еще раз , и тут уже пошло по ехало( я не помню что было дальше , пишу то что помню) я начал обходить весною , я забил на игру и начал активно сидеть на форум, дальше я создал акаунт Just Boy , потом меян опять спалили что ето я создал акаунт Timer ,я попросился в клан Disciples , меня взяли , поиграл недельку клан удалили, потом начал общятся з тобою , когда поступил в СВ был там где-то 2 месеца ( точно не помню) потом создали подклан H2S , мы перешли в БС, дальше я ушел склана , и попросился Инфа взять в СГ он меня взял , был в клане гдето месец, я ушел с ЮАГА , купил акаунт Ijaat и сразу попросился в СА под его ник как буто ето он меня взяли в подклан .Я там побыл тогда узнали что я Таймер Вард, сказал ну ладно будь в моем клане , он меня всячиски унижал , говорил чтобы я делал все что он скажеш ( Извини Вард) силу ему сливал , раз ето мне надоело , и я высказался , а он тогда суддей был и забанил меня я снова ушел с ЮАГА , вот теперь создал новый ак , меня розбанили и теперь будет все хорошо.
п.с:извини за ошибки если есть ( очено-очень плохо знаю русс)
Moon Light
Что значит твоя аватарка?
Sneyking
Знав , що ви це спитаєте , Кевін з кіна "Сам у Дома" . Просто сидів на одному з пабліків в ВК і наткнувся , мені сподобалось)
п.с: квести роблю.
Despair
Про аккаунт Sta почему истории нету?
Скинь в пм или сюда свой логин от стима. (как нибудь поиграем)
Задам последний квест и тогда решим каким будет мой голос:
Переведи все свои ответы на русский язык.
Сочини свой рассказ (о своей жизни и т.п.)
Moon Light
Ты очень долго выполняешь мои квэсты хотя у тебя активность неплохая, в чем проблема?
Sneyking
Как я понял , про реальную жизнь разказ?
Народился я в Яремче ( Ивано Франковская .обл) Там жил 10 лет потом перехал в Тернополь , где сечас и живу.В принцыпе , я не очень общителен , но иногда ..))) Не люблю когда надомною прикалываются , и чтот в етом роде ,я сам щедрый и добрый ( в меру) Вот и все .
п.с:не очень хорошо понял кв.
На щет ответов , прошу извенить , я не могу столько перекласть так как очень очень плохо знаю Рус , а в переводчике не хочу , но я постараюсь перекласть.

to Moon Light: Не могу убить ... тежело для меня.
Moon Light
Исправь пожалуйста все ошибки, даю тебе еще 5 дней, скинешь результаты которые получились лучше всего.
Despair
Какие самые веселые и неудачные моменты с тобой случались?
Sneyking
to Moon Light : Извини , но я не могу зделать твой кв , я про ошибки рус очень очень плохо знаю.

to Kisame : Наверное , самые веселые ето :
Мой друг и я пошли в дед-садок , а его закрывают после 18:00 а там есть сторож , и мы от него убегать по всему садику.

Неудачные ,неверное когда я учил урок все читал, а мой друг списал написал на 11 я на 5. (12 бальная система.)
Moon Light
Очень жаль, наберись больше опыта. Пока что я воздержусь от голосования..
Taviscaron
Голосуйте, кто хочет. Пора уже.
TOUR
Зачем ты мне отправил ссылку на заяву в ЛС?
Despair
Согласен с Вард'ом, я наверно сам решу проголосовать или нет.
Жду ответа на выше поставленный, не мой вопрос.
Sneyking
to Ward and Kisame : Просто все как будто забули про мою заявку . Вот и выслал чтобы вы обратили внимание.
TOUR
Я свое решение уже раньше сказал, и менять его не намерен. Против.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.