Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[Jedi Order] Dominum
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
1, 2
Dominum
Я ознакомился с Конституцией Республики та Кодексом Ордена джедаев

Боты не имеются

В кланах не состоял

Родом с планеты Набу, с раннего детства мечтал вступить в Орден Джедаев. Именно ради этого довольно таки рано покинул дом и отправился на Корусант. Всегда старался идти по пути Света, порой даже вопреки здравому смыслу. Готов пожертвовать собой ради всеобщего блага, но тем не менее не безрассуден. Всегда стараюсь обдумывать каждый свой шаг, расчитывать все возможные его последствия. Идеалом джедая считаю мастера Квай-Гон Джинна.
Teddy
Привіт юний друже, маю декілька запитань до тебе:
1) Скільки років твоєму ігровому персонажу/ в справжньому житті?
2) Чому саме Квай-Гон Джинн твій ідеал?


На даний момент ти порушуєш правила подачі заявки :
1. Подать заявку может любой игрок, который
на момент создания заявки зарегистрирован UAGalaxy не менее трех недель*;
не является членом другого клана и не меет открытых заявок в них;
имеет не более 30%* предупреждений на форуме;
имеет>live-status<.
Коли плануєш отримати
live?
Haydamaka
(Dominum @ 24.6.2013, 0:06) *
Всегда старался идти по пути Света, порой даже вопреки здравому смыслу

_a1.gif Приклади будь ласка
Khadgar
Якщо твоїм ідеалом є Квай-Гон. Розкажи мені про нього як найбільше. Чи є у тебе риси характеру які можна порівняти з рисами Квай-Гон-а?
Dominum
(Teddy @ 24.6.2013, 9:38) *

Привіт юний друже, маю декілька запитань до тебе:
1) Скільки років твоєму ігровому персонажу/ в справжньому житті?
2) Чому саме Квай-Гон Джинн твій ідеал?


На даний момент ти порушуєш правила подачі заявки : Коли плануєш отримати live?


Вітаю!

1. Моєму ігровому персонажу 20 років/ в справжньому житті мені 16
2. Бо він дуже мудра, стримана та сильна людина.
Але ж я вже маю live-статус?

(Haydamaka @ 24.6.2013, 10:06) *

_a1.gif Приклади будь ласка


По прибуттю на Корусант я мав з собою зовсім мало грошей, бо на Набу моя сім*я жила не найкращим життям, але я все одно ділився грошима з кількома жителями Нижнього міста, бо розумів, що їм живеться набагато гірше ніж мені. Кілька разів навіть йшов один проти бандитів, але лише у цілях захисту слабких.

(Khadgar @ 24.6.2013, 10:52) *

Якщо твоїм ідеалом є Квай-Гон. Розкажи мені про нього як найбільше. Чи є у тебе риси характеру які можна порівняти з рисами Квай-Гон-а?


Я знаю, що Квай-Гон потрапив на Корусант дуже малим, що його вчителем був Дуку, що в нього було 3 учні. З дитинства він буз знайомий з іншим падаваном - Талою, в яку він закохався та через смерть якої ледве не перейшов на Темну сторону. Другим учнем Квай-Гона був Ксанатос, який після перевороту на планеті Телос, де Квай-Гон був вимушений убити батька Ксанатоса (губернатора цієї планети), перейшов на Темну сторону. Саме після цього Квай-Гон дав обіцянку більше не брати учнів, але після зустрічі з Обі-Ваном все ж таки порушив її, бо Квай-Гон був єдиною надією Обі-Вана на отримання звання джедая. Загинув Квай-Гон від руки учня Дарта Сідіуса, Дарт Мола. На цей момент йому було 60 років, а Молу (якщо не помиляюсь) 22. Квай-Гон володів четвертою формою володіння світловим мечем - Атару.

Я вмію співчувати, знаю, що таке відданість, ціную дружбу, можливо трохи мудрій_a1.gif
Ltonique
Привет. Считают ли Ситхи себя злом, а Джедаев добром? Обоснуй ответ, сделай вывод.
Dominum
(Ltonique @ 24.6.2013, 13:13) *

Привет. Считают ли Ситхи себя злом, а Джедаев добром? Обоснуй ответ, сделай вывод.


Честно говоря, вопрос сложный. Но мне кажется что нет. У ситхов свой собственный кодекс, и он полностью противоречит кодексу джедаев, но нигде не сказано ни слова о том, какой из этих кодексов "хороший" или "плохой". Эти кодексы описывают абсолютно разные жизненные ценности и понятия, как говорится "каждому свое". Я думаю, что ситхи не считают джедаев ни добром ни злом, а только врагами, в то время как джедаи считаю ситхов злом.
Ltonique
(Dominum @ 24.6.2013, 13:20) *

ситхи не считают джедаев ни добром ни злом, а только врагами, в то время как джедаи считаю ситхов злом.

То есть если у человека (Ситха) другой жизненный опыт и кардинально другой взгляд на жизнь, мы должны считать его злом и искоренить его, только потому что он перечит нашему мировозрению и целям? А что если я скажу что ну в принципе не может быть ни добра ни зла, есть только разные жизненные позиции и взгляды.
Dominum
(Ltonique @ 24.6.2013, 13:37) *

То есть если у человека (Ситха) другой жизненный опыт и кардинально другой взгляд на жизнь, мы должны считать его злом и искоренить его, только потому что он перечит нашему мировозрению и целям? А что если я скажу что ну в принципе не может быть ни добра ни зла, есть только разные жизненные позиции и взгляды.


Абсолютно согласен с этой мыслью, прошу прощения за неправильно сформулированный ответ)
Ltonique
Как ты относишься к тому что наш клан сейчас слабоактивен? Допустим тебя приняли, и через месяцок ты понял что у нас скучновато, твои действия?
Dominum
(Ltonique @ 24.6.2013, 13:43) *

Как ты относишься к тому что наш клан сейчас слабоактивен? Допустим тебя приняли, и через месяцок ты понял что у нас скучновато, твои действия?


Честно говоря, я сомневаюсь что в клане более скучно, чем вообще без него. Хотя честно говоря, я не очень понимаю что вы имеете в виду, говоря "слабоактивен"?
Ltonique
У нас сейчас мало активных товарищей на серверах и форуме.
Dominum
(Ltonique @ 24.6.2013, 13:51) *

У нас сейчас мало активных товарищей на серверах и форуме.


Я не считаю это проблемой, честно говоря. Буду продолжать играть в клане
Ltonique
Как ты относишься к нашему кодексу и правилам поведения республиканца на серверах? Понимаешь ли ты, что соблюдать их придется при любых обстоятельствах, и даже о слабых нарушениях станет известно?
Dominum
Понимаю, думаю что привыкну)
Ltonique
Таки За. Удачи
Dominum
Спасибо!
Lotr
Привіт.
(Dominum @ 24.6.2013, 0:06) *
Всегда старался идти по пути Света, порой даже вопреки здравому смыслу.
Тобто?)) Як же ти можеш оцінити яким шляхом йдеш якщо в протиріч здоровому глузду дієш. Можливо наведеш якийсь приклад?
Dominum
Знову ж таки, як приклад можна навести зустрічі з бандитами, кількість яких завжди значно перевищувала кількість мене) Я мав на увазі, що іноді діяв в ім*я світла нехтуючи небезпекою для себе, намагаючись зробити все можливе й неможливе задля досягнення цілі, але при цьому діяти за Кодексом Джедаїв.
Lotr
Гаразд. _a1.gif
(Dominum @ 24.6.2013, 0:06) *
Всегда стараюсь обдумывать каждый свой шаг, расчитывать все возможные его последствия
І як воно, виходить? Часто сумніви гризуть чи ти даєш їм раду заздалегідь визначивши приорітети? Наприклад.. уявімо принципіальне ОБ. Орден Джедаїв проти Ситхів. Від нас прийшло 3 людини, а від Імперців усі 5. Шанси на перемогу досі є (у нас є БВС), але ймовірно доведеться порушити якісь норми поведінки. Добити на землі когось, використати якийсь баг чи стиль гри обрати суперечливий. Я звісно припускаю, що щось з цього тобі є дуже неприємним. Але для справи треба. То як гадаєш, наскільки ефективно ти зможеш ігнорувати власні принципи та діяти на користь команди?

Як ставишся до так званих підлих прийомів у грі? Добивання на землі та у чаті, неочікувана атака жовтим\синім стилем чи половинкою, комбо, пуш опонента у провалля і так далі. Що з цього вважаєш недостойним Джедая чи простого гравця, а що відносиш до простих елементів гри?

Як ставишся до кодексу Ордену Джедаїв? Чи варто Джедаю порушувати кодекс коли здається, що правильним рішенням в ситуації є щось, що йому абсолютно суперечить?
Khadgar
Чи може джедай вбити людину(живий організм) заради того, щоб вижили мільйони?Чому джедаї намагаются наслідувати свій кодекс, адже він їм не приносить того, що вони хочуть? Чи згоден ти з таким твердженням : * правила існують, щоб їх порушувати * ?
Ralf
Голосую ЗА Ліама Нісона.
Dominum
Lotr:
Я завжди намагаюсь продумати всю ситуацію заздалегіть. У випадку ОБ я буду готовий пожертвувати своїми принципами заради команди, бо в іншому випадку я могу стати причиною програшу моїх товаришів.
До підлих прийомів ставлюся дуже негативно, особливо до вбивств у чаті (до того ж коли ти попросив зачекати). Не буду сперечатись, що іноді й сам їх використовую, але лише задля розваги і ніколи під час дуелей.
Щодо Кодексу, то я дуже поважаю його, але все ж таки думаю, що інколи дійсно дуже важко наслідувати його. Якщо ситуація дійсно критична і коли від твого рішення залежить багато життів, то Кодексом можно пожертвувати

Khadgar:
50 на 50
Тобто, я вважаю що Джедаї повинні слідувати Кодексу, але у крайньмо випадку, коли від життя однієї людини залежить життя мільйонів, тобто коли ситуація дійсно критична і вимагає рішучих дій, тоді Кодекс можна порушити.

Дуже цікаві у вас питання, виникає дуже багато міркувань і іноді вони доволі суперечливі)
Lotr
Уявімо ту саму ситуацію. Важливе ОБ. 5 ситхів проти 3-х Джедаїв, але цього разу лунає наказ дотримуватись усіх можливих обмежень. Ситхи само собою грають як їм заманеться _a1.gif Гадаєш зумієш дотриматись наказу?
Dominum
Якщо буде наказ то я обов*язково його дотримаюсь
Lotr
То дивись. Ти готовий вести себе стримано за наказом та грати агресивно коли від тебе цього вимагатимуть. Поважаєш кодекс та готовий знехтувати ним як ситуація того вимагатиме. І це нормально, бо важко розділити усе на правильне і неправильне. На чорне та біле.
Але наскільки добре ти сам зможеш оцінювати ситуацію? Перевіримо хоча б в теорії.
Наведи кілька прикладів з фільмів (або книжок, ігор, коміксів і тд) коли якийсь Джедай порушував Кодекс Ордену чи прямий наказ Ради та в результаті.. рятував ситуацію (викликав позитивні наслідки своїми діями, тобто чинив правильно врешті-решт незважаючи на ризик та порушення кодексу) або навпаки - провалював завдання.
Dominum
У третьому епізоді магістр Вінду наказав Енакіну очікувати їх повернення з будівлі сенату, де той з іншими джедаями мав затримати канцлера Палпатіна. Але Енакін ослухався наказу і через це загинув магістр Вінду, влада у сенаті повністю перейшла до канцлера і сам Енакін прийняв Темну сторону Сили. Хоча тут проблема виникла скоріше через закоханість Енакіна, але я вважаю що тут можна зарахувати два порушення)

Щодо позитивного порушення я сумніваюсь, але думаю що усе ж таки можна як приклад навести історію з гри Knights of the Old Republic 2. Завдяки втручанню деяких джедаїв у війну з мандалоріанцями вона була завершена швидше.
Lotr
Як гадаєш, чим же все-таки є Сила в ЗВ?
Думки багатьох Джедаїв та Ситхів різнилися з цього питання, що підштовхнуло їх для створення різних практик як Єдина Сила, Жива Сила, Потенціум і тд. Тобі що ближче з цих напрямків?

Також цікаво почути твою думку з приводу цього питання
Що собою представляє рівновага\баланс Сили? Зокрема цікавить чому Джедаї намагались досягнути його знищивши усіх Ситхів, адже це здається відверта заявка на перевагу світлої сторони?
Haydamaka
Всегда старался идти по пути Света, порой даже вопреки здравому смыслу

я все одно ділився грошима з кількома жителями Нижнього міста, бо розумів, що їм живеться набагато гірше ніж мені. Кілька разів навіть йшов один проти бандитів, але лише у цілях захисту слабких.

А що стосовно перерахованих тобою ситуацій казав тобі твій здоровий глузд? Як з точки зору здорового глузду тові варто було б вчинити?
Dominum
Для мене ближче поняття Живої Сили.

А от рівновага на мою думку представляє стан спокою Сили, тобто коли її, якщо можна так сказати, нічого не "турбує". Оскільки джедаї коли відчували ситхів казали, що відчувають хвилювання у Силі, то можна зробити припущення, що ситхи виводили з рівноваги Силу своїми діями та емоціями, порушували баланс спокою та миру.

Haydamaka:

Мій здоровий глузд казав мені, що я повинен допомогти цим людям. Кажучи у першому повідомленні "всупереч здоровому глузду" я мав на увазі не свою точку зору, а оточуючих.
Haydamaka
До речі, якщо ти сам згадував KOTOR 2, отже ти в нього грав. І можливо пам"ятаєш випадок, коли Крея робила догану Вигнанці, коли та дала грошей жебраку на Нар Шадда. Що, мовляв, шкоди від цього вчинку для жебрака було більше, ніж користі. Як би ти міг це прокоментувати? (Ну це, звісно, якщо ти цей епізод з гри пам"ятаєш)
Dominum
В цьому випадку я б використав одну цитату майстра Пло: "Несповідимі шляхи Сили", бо що станеться з жебраком було важко передбачити.
Riot Riot
(Dominum @ 24.6.2013, 0:06) *

Всегда старался идти по пути Света

А зачем, позволь узнать? Есть ли смысл делать что-то, что противоречит смыслу? biggrin.gif
Dominum
В моем случае да)
Khadgar
Що буде якщо не наслідувати кодекс?Адже серед майстрів джедаїв були ті хто зміг підкорити собі емоції і використовувати їх для добра(назови їх, а також тих хто не наслідував кодекс). Що є добро, а що є зло?Що вони разом?Дай остаточну відповідь
Lotr
(Dominum @ 26.6.2013, 14:33) *
В цьому випадку я б використав одну цитату майстра Пло: "Несповідимі шляхи Сили", бо що станеться з жебраком було важко передбачити.
Крея, якщо я правильно пам'ятаю, йшла навіть далі. А саме говорила, що сам факт допомоги робить людину слабшою. Мовляв, самій вигнанці ніхто не допомагав і саме тому вона навчилась долати труднощі самостійно. То можливо Джедаї в цілому шкоди більше приносять ніж користі галактиці?
Dominum
Khadgar:

Якщо не наслідувати Кодекс ВЗАГАЛІ, то на мою думку джедаї зникнуть, бо зникне їхня ідеологія. А якщо зникнуть джедаї, то зникнуть всі перешкоди для послідовників Темної сторони Сили. Скажу чесно, що я не можу назвати джедаїв, які не наслідували Кодекс, бо не знаю таких. Або забув.

Знову ж таки, дуже складно дати остаточну відповідь на питання добра і зла, але я скажу, що це конфлікт. Зло намагається все знищити, добро захистити. Це важко назвати рівновагою, бо рівновага - це стан спокою. Отже, рівновага - це абсолютна перемога однієї з сторін кофлікту.

Lotr:

Чесно кажучи, я протягом гри майже не розділяв поглядів Креї на всі мої вчинки. Допомога потрібна людям, бо нікто не зможе всього навчитись сам, зрозуміти все й прийняти. Потрібно, щоб хтось хоча б вказав правильний шлях.
Khadgar
Ну, у якомусь сенсі, ти міркуєш правильно. З рольового боку перейдемо гри на сервері. Я розумію, що якщо я запитаю тебе про підліст ти відповісиш те, що я хочу чути. Бувають такі моменти, коли на сервері супротивник спеціально про ти тебе гра є підло, не дає щось зробити, спокійно пограти. Що в такому разі робити?
Haydamaka
За
Непогано відповідає
Nikooz
За.
Dominum
Якщо він не є моїм супротивником - ігнорувати. В кінці кінців нічого дійсно жахливого тут немає.
Riot Riot
В моем случае да)

Почему?
Dominum
Вы меня наверное не совсем правильно поняли) Я просто пытался помогать даже в таких ситуациях, которые казались невыполнимыми и очень опасными другим.
Riot Riot
Боюсь, что это вы неправильно поняли мой вопрос.
Почему вы вообще пытались помогать другим? Особенно в ситуациях, которые "казались невыполнимыми и очень опасными другим".
Dominum
Мне просто приятно помогать людям, я всегда рад сделать кого то чуточку счастливее) Ну а сложность этого особо ни на что для меня не влияет)
Riot Riot
сложность этого особо ни на что для меня не влияет)

Правда?
Dominum
Да, а что?
Lotr
За.
Teddy
думаю, Ти справді знаєш і розумієш навіщо йдеш в орден...
За
Riot Riot
То есть ты вполне можешь ринуться в бой, не раздумывая о сложности оного?
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.