Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
[LTS]Nute Gunray
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Ferrari
Я ознайомився з Конституцією Республіки і Кодексом LTS і клянусь їх дотримуватися.

Рольова історія персонажу.

Мене звати Нуте!Я народився на планеті Татуін . Мій тато був Джедаем, він полював на зловмисників та на грабіжників. Коли я був маленький мій тато хотів щоб я був сильний .У моего тата були 2 команди Джедаї та ЛТС.Я з малку хотів піти до ЛТС’y. Ось вкрали в банку велику суму горшей 2 мільйони .Моему татові наказали знайти ціх грабіжників,але тато не повернувся. Я взяв світовий меч в руки й пішов .Мій шлях був дуже далекий і ось я знайшов цю схованку, виявилося що це були дройди .Я почав наступ. Охорону пробив,потім пішов на двері там де був мій тато.Я перевалив всіх кого міг . І тут залишився їхній победитель .Я розпочав бійку. І виграв,але я не встиг . Мені сказали ти достойний воїн вибери свій шлях . Джедаї чи ЛТС . Я відповів, я вибираю шлях ЛТС . Через 20 років я став таким,як мій батько.
Ім’я усіх своїх акаунтів.
Напевно всі знають моїх ботів,але я гадаю ви повірете мені:Sheamus.
2.В яких кланах були до того?
Cis,Cis:TF
3.Чому ви обрали саме LTS?
Ну,клан хороший.сильний вигадали дуже давно,.

4.Чим ви будете корисним клану?
Я,буду участвовать в ОБ,помогать с финансамии еще что будет мне в силу.

5.Чи зможете придбати Support Holocron?
Так
Melkor
Чувааак) ось тобі 1 завдання, повиправляй усі помилки в заявці і оформи її на якійсь одній мові, ато читаєш і дурно стає.
Взагалі оформи її гарно, можеш добавити якісь не яскраві читабельні кольори, порозділяй пункти і тд.. ну щоб гарно все і читабельно виглядало.
Ever


Даже нет желания здесь отписываться, потому что как нормального игрока я тебя не воспринимаю...

15\0 на любом дуэльном. На сервере помимо тебя должно быть минимум 2 игрока из Топ-50.
Ferrari
Вот евер
Асура-ето (Фанкоарс)
Вивер-ето Вивер из емпа
Ever



Мне под микроскопом смотреть?Оо
Ferrari
Вибач,напевно щось зі скріншотом
Ever



Ну так сделай нормальный!
Как я например:







Ferrari
Я, не можу в мене щось з біндом!
Arvin
Ну привіт) Радий що ти знову до нас подав, принеси мені 5 відгуків від гравців про тебе.
Foolhardy
https://xjedi.com/forum/index.php?showtopic=64879 Что это за тема?
Тебе не кажется что у тебя нужно забрать Live status и дать бан на все акки?
Когда собираешься создать новый аккаунт?
Для чего ты их создаешь?
Ferrari
Я,не збираюсья
Щоб,думали що я зминився
Slod
Привет.
Как думаешь, у тебя много шансов попасть в клан?
Ever



Ты издеваешься? На тех скринах видно, как ты просишь, чтобы тебе помогли сделать счет 15\0! Так трудно честно выполнить квест?
Ferrari
Слод:так
Евер:ні
Slod
Почему?
Ferrari
Я,не знаю,але мені так здаеться
Slod
Я думаю бессмысленно мучить парня... повторюсь.
Наберись опыта, потом подавай заявку...
против
Melkor
Неуважно виконав моє завдання, спробуй ще раз.
Ever



Ну так выполняй. 15\0 на дуэльном, минимум 2 игрока из Топ-50. Тот скрин не засчитываю, что бы на нем ни было.
Ferrari
Закройте пожалуста заявку!
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.